KONTAKT KIM JESTEŚMY? ZADZWOŃ
MW
MoonWorks webDesign
X

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za odwiedziny naszej strony. Mamy nadzieję, że spodobała się Państwu nasza oferta. Zapraszamy do kontaktu:

kontakt@moonworks.pl

Mogą Państwo również krótko opisać swój projekt i otrzymać wycenę:

Wypełnij krótki BRIEF

lunar-autorski-system-cms
KATEGORIA: NASZE PRODUKTY

LUNAR AUTORSKI SYSTEM CMS

Łatwy w obsłudze, zoptymalizowany pod kątem SEO, zbudowany w najnowszych technologiach, przystosowany pod urządzenia mobilne... To tylko kilka atutów, które oferuje nasz flagowy produkt.

W tym artykule chcielibyśmy przedstawić Wam czym jest panel do zarządzania treścią Lunar CMS

Czym jest Lunar CMS?

Nowoczesny panel administracyjny do zarządzania treścią stworzony specjalnie dla naszych Klientów, który pozwala na swobodną edycję i zarządzanie treścią minimalizując możliwości przypadkowego zepsucia strony.

Tak w skrócie można napisać o flagowym produkcie zespołu MoonWorks, który udostępniamy swoim Klientom podczas realizacji projektów w zakresie tworzenia stron internetowych. Lunar obsługuje ponad 300 stron internetowych. W śród nich można znaleźć małe projekty jak wizytówki internetowe, strony przedsiębiorstw jak i większe strony i portale internetowe.

Oprócz takich stron można również wylistować duże projekty jak strony internetowe wraz z systemami rezerwacji miejsc, małe sklepy internetowe czy zapisy na kursy / szkolenia wraz z płatnościami ONLINE.

Jak wygląda nasz system CMS?

Zobacz kilka screenów tego produktu.

Pulpit Lunar CMS Page Buildier Dodawanie bloków treści Zarządzanie slajder zdjęć Dodatkowe moduły Edytowalne elementy Prosty edytor tekstowy

Podstrony budowane z bloczków

Budowa każdej podstrony w serwisie z elementów blokowych np. blok tekstowy, zdjęcie, karuzela zdjęć, ostatnie newsy itp.

Układanie kilku bloków w jednej linii i określanie ich rozmiarów.

Panel automatycznie dostosowuje wielkość elementów dla urządzeń mobilnych.

Lepsze pozycjonowanie

Zoptymalizowany pod kątem pozycjonowania

MoonWorks specjalizuje się także w dziedzinie SEO. Dzięki temu, witryny zbudowane w oparciu o Lunar CMS dobrze się pozycjonują i osiągają wyższe wyniki w Google od stron które można zbudować na innej platformie.

Google bardziej lubi rozwiązania innowacyjne

W Internecie istnieją miliony stron na Wordpress cms z czego ponad 70% to strony śmieciowe lub nieaktualizowane. Skutkuje to tym, że ze Google na wstępie nie traktuje tych stron przyjaźnie. Pozycjonerzy muszą włożyć więcej pracy aby zwiększyć ranking strony w Google. Lunar jest bardziej przyjazny do pozycjonowania. Lunar to SEO friendly CMS.

Dedykowane funkcjonalności

Lunar CMS jest naszym produktem co pozwala na budowę i integrację nawet bardzo skomplikowanego funkcjonalnie modułu dla najbardziej wymagającego Klienta.

CMS obsługuje ponad 300 stron internetowych, między innymi: systemy rezerwacji dla hoteli, systemy rejestracji i zapisów na kursy i szkolenia, integracje płatności internetowych, portale ogłoszeniowe i wiele innych...

Dedykowane funkcjonalności
Najnowsze technologie

Najnowsze technologie

Nasz CMS jest ciągle rozwijany przez sześcio osobowy zespół. Dzięki temu z roku na rok implementujemy w nim najnowsze rozwiązania pozwalające cieszyć się stabilnością i niezawodnością serwisu.

Lepszy od Wordpress?

W opini naszych Klientów, którzy korzystali z darmowego Wordpress'a, Lunar CMS jest bardziej przyjazny dla użytkownika.

Wordpress to rozbudowany system, który posiada wiele nieprzydatnych funkcji dla użytkownika. Klienci uważają, że większość funkcji jest im kompletnie niepotrzebna i powinna być widoczna jedynie dla administratorów systemu by zminimalizować ryzyko przypadkowego „popsucia” strony. Nasz system pozwala użytkownikom w pełni zarządzać treściami na stronie internetowej, minimalizując możliwość jej popsucia od strony panelu administracyjnego.

Dużą bolączką dla korzystających z Wordpress'a są również automatyczne, czasem nieplanowane aktualizacje, które niekiedy potrafią popsuć wygląd strony czy zresetować ustawienia modułów. Lunar CMS ma takie opcje całkowicie poblokowane, a aktualizacja nie zagraża jakimkolwiek dedykowanym modułom gdyż te z kolei są aktualizowane ręcznie przez developera który je zaprogramował.

 

Lunar nie jest rozpowszechniony w milionach sztuk - przez co jest praktycznie odporny na wirusy

Przykładowe rozwiązania oparte o ten CMS

Poniżej przedstawiamy kilka serwisów opartych na Lunar CMS, które zostały wyposażone dodatkowo w dedykowane moduły:

Lista dodanych kursów Modyfikowalne widoki kursu Zakupy, koszyk, płatności online

mc2courses.pl

Strona internetowa, która oprócz podstawowych funkcjonalności panelu, zawiera skomplikowany system rezerwacji oraz zapisów ONLINE na kursy i szkolenia z możliwością płatności internetowej dotPay z automatycznym potwierdzeniem zapisu i rezerwacją miejsca.

System zarządza ilością zapisanych osób, pozwala na rezerwacje ręczne, wysyła powiadomienia e-mail dla osób zapisujących się na kurs jak również do administratora. Dodatkowo w zależności od terminu, liczby wolnych miejsc i kosztu kursu, wyświetla dodatkowe opcje płatności: np. płatność zaliczkowa.

Dodatkowym elementem jest możliwość rejestracji konta, oraz logowania się użytkowników gdzie mogą oni sprawdzać na jakie kursy się zapisali, zmienić swoje dane etc.

Sprawdź dostępność pokoju Moduł rezerwacji pokoi Różne ceny w zależności od dnia

salamandra-hotel.pl

Strona internetowa na Lunar CMS posiadająca system rezerwacji pokoi dla hotelu.

Największym atutem modułu do rezerwacji dla tego hotelu jest możliwość ustalania osobnej ceny w każdym dniu w roku dla każdego rodzaju pokoju. System przelicza ceny i na końcu sumuje ile jest do zapłaty. Moduł pozwala również ustawić w dowolne dni minimalnej ilości nocy, na które można złożyć rezerwację.

Funkcjonalność została zbudowana na życzenie Klienta, który chciał móc dowolnie operować cenami w dniach w których np. ludzie będą szukać noclegu gdy będą organizowane nieopodal różnego rodzaju Eventy.

Dodawanie pozycji do menu Moduł menu restauracja Dowolne tworzenie kategorii

swojskiejadlo-mielec.pl

Prosta strona internetowa dla małej restauracj oparta o Lunar CMS.

Została wyposażona w moduł do budowy i zarządzania potrawami w MENU. Moduł pozwala na dodawanie zdjęć, cen, cen promocyjnych oraz opisów produktów. Dowolnie można również modyfikować wielkość bloku danej pozycji, a także wyróżnić dowolne elementy.

Moduł ten pozwala także na zamówienie dania ONLINE z dowozem pod wskazany adres, opłatą ONLINE lub na miejscu. Klient jednak nie prowadzi takiej usługi co skutkowało wyłączeniem możliwości zamawiania.

Moduł aktualności CMS Zarządzanie widokiem newsów

jagiellonianlawsociety.org

Przykład najprostrzego wykorzystania CMS do budowy ciekawej strony stowarzyszenia.

Uwagę może zwrócić moduł aktualności, który pozwala na budowanie siatki newsów na stronie internetowej. Dodatkowo jest możliwość kategoryzacji wpisów, aby lepiej przygotować zalpecze pod pozycjonowanie.

Moduł oprócz głownej listy z wpisami dodaje w systemie także blok ostatnich newsów, który można włożyć w każdą podstronę i dowolnie skonfigurować.

Dla potrzeb tego projektu Panel edycji CMS'a został przetłumaczony na język angielski

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj!